Seminaras ''Tobula moteris vyro svajonė ar prakeikimas?"
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija

mer. 06/09/2017 de 18h00 à 20h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+03:00)

Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Vytenio g. 10
Vilnius
Lithuania
Šiuo metu rinka tiesiog perpildyta paskaitomis, seminarais, praktikumais ir visokiais kitokiais užsiėmimais, skirtais moterims, norinčioms atrasti savąjį moteriškumą.
Tuo tarpu, analogiškų seminarų ar užsiėmimų vyrams - praktiškai nėra.
Ir nejučia žmonės - tiek vyrai, tiek moterys - ima galvoti, kad viskas priklauso tik nuo moters, su sąlyga, jei ji taps tobula.
Tobula moteris, Tikra moteris, Moteris iš didžiosios raidės "M" išaugins savo vyrą, iš elgetos pavers jį karaliumi, sukurs jaukią ir harmoningą emocinę atmosferą namuose, padės vyrui pritraukti visus turtus, jos meditacijų ir darbo su savimi dėka, vyras taps gerbiamu visuomenėje žmogum ir t.t. Jei esate klausęsi paskaitų, sirtų moterims, sąrašą, ko gero, galite ir patys pratęsti.
Dabar yra tas metas, kai vis daugiau atsiranda moterų, kurios jau ne vienerius metus dirba su savim, kuria savo moteriškumą. Tačiau... Ar tikrai Tikra moteris yra kiekvieno vyro svajonė? Ar tikrai vyrui tereikia atrasti Tikrą moterį (arba nusiųsti ją į kursus) ir jo gyvenimas pagerės?
Rugsėjo 6 d. 18 val. tiek vyrus, tiek moteris kviečiame į seminarą "Tobula moteris - vyro svajonė ar prakeikimas?"
Seminarą veda Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos, Emocijų paleidimo technikos (Sedonos metodo) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.
Seminaro kaina:
Iki rugpjūčio 25 d. 10 eur.
Po rugpjūčio 25 d. 12 eur.
Bilietai čia: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/kitos-pramogos/seminaras-tobula-moteris-vyro-svajone-ar-prakeikimas-222211/
Seminaro trukmė: 2 val.
Seminaras vyks: Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt
Studijoje vaikštome be batų, svečiams turime šlepetes. Jei maloniau su savomis – pasiimkite jas arba tiesiog įsimeskite porą storesnių kojinių.
Informacija tel. 8 604 20 485 (Asta), el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com
Iki malonaus susitikimo!
Source: www.facebook.com