Koncert KARI "I Am Fine" w Małopolskim Ogrodzie Sztuki
Małopolski Ogród Sztuki

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mer. 18/10/2017 de 19h00 à 21h00/strike>

Małopolski Ogród Sztuki
Rajska 12
31-124 Kraków
Poland
18 października w ramach trasy promującej płytę "I Am Fine" na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki wystąpi KARI.
Utalentowana wokalistka wraca z nowym albumem po ponad trzyletniej przerwie. "I Am Fine” to tytuł jej trzeciej studyjnej płyty wokalistki. Znalazło się na nim 11 utworów nagranych w jednym z najlepszych studiów w Europie – Custom34. To przełomowe dokonanie w twórczości artystki. Dotychczasowe porównania do m.in. Bat For Lashes czy Lykke Li mogą być tym razem nieadekwatne. Styl kompozycyjny KARI bowiem ewoluował. Najnowsza płyta brzmi bardzo nowocześnie i świeżo, bliżej jej do lat 80. i artystów takich jak: Grimes, The Knife, MØ, Björk, czy soundtracku serialu „Stranger Things”.
Zainspirowana życiem w Wielkiej Brytanii, KARI odnalazła swoje miejsce na scenie muzycznej Leeds, gdzie przez 2 ostatnie lata pracowała nad nowym materiałem w bliskiej współpracy z gitarzystą jej zespołu Ryan'em Carins’em, który jest autorem większości tekstów. Producentką płyty jest sama KARI, natomiast do kilku utworów zaprosiła do współpracy brytyjskich producentów muzyki elektronicznej - Thomasa Trueman’a oraz Mountain Range.
Za stronę wizualną albumu "I Am Fine” (w tym sesji zdjęciowej), podobnie jak przy poprzedniej płycie KARI, odpowiada Zuza Krajewska, która jest również autorką świetnego teledysku do singla "Hurry Up” z poprzedniej płyty KARI, który ma już ponad 1,5 mln wyświetleń na YouTube.
Dla fanów "I Am Fine” to kolejne naturalne wcielenie i rozwinięcie stylu niepowtarzalnej wokalistki. Dla poszukujących nowych brzmień i dobrego popu - okazja do odkrycia jednej z najbardziej oryginalnych polskich artystek muzyki pop. Płyta zaskakuje dynamiką, zróżnicowaniem nastroju i rozwiązaniami aranżacyjnymi, brzmieniowo trudno odróżnić ją od najnowszych produkcji zachodnich. Charyzma KARI i jej unikalna melodyka są doskonale dopełnione brzmieniami analogowych syntezatorów, oryginalnie skomponowanymi partiami sekcji rytmicznej i gitar, dając razem przemyślaną i dopracowaną całość.
KARI (Karolina Bis) - wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Chopina w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Jazzu im. H.Majewskiego w Warszawie na wydziale wokalistyki jazzowej.Była m.in. nominowana do Fryderykaw kategorii Debiut Roku, zdobyła nagrodę główną magazynu HIRO 2012, międzynarodowego Festiwalu Songwriterów, etc. Druga płyta „Wounds And Bruises” zwyciężyła w plebiscycie „Prześwietlamy 2013” portalu Musicis.pl (Album Roku), zdobyła szereg wyróżnień w rocznych podsumowaniach i plebiscytach, m.in.: Gazety Wyborczej, Brand New Awards 2013, Tygodnika Powszechnego, T-Mobile Music oraz CGM. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Free Form Festival, Good Fest, Slot Art Festival, Malta Festival i wielu innych, występując w większości muzycznych klubów w Polsce. W 2014 utwór „The One” wszedł na playlistę BBC Radio 1 w ramach cyklu “BBC Introducing” i zebrał bardzo dobre recenzje od brytyjskich dziennikarzy. Zaowocowało to występem KARI na BBC RADIO’s BIG WEEKEND w Glasgow na scenie BBC Introducing i zaznaczeniem swojej obecności na rynku brytyjskim.
CENY BILETÓW NA KONCERT:
45 zł Normalny
35 zł Ulgowy
Source: www.facebook.com