Iekšējā bērna dziedināšana
dziedina.lv

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mar. 15/08/2017 de 18h30 à 20h00/strike>

dziedina.lv
Elizabetes 91/93-23
LV-1050 Riga
Latvia
Katrā no mums mīt bērns. Ja viņš ir mīlēts, pieņemts un brīvi izpaužas, tad tu esi harmonijā ar sevi, bet, ja viņš ir salauzts, nobijies un nemīlēts, tas var atspoguļoties tavā dzīvē kā nepārliecība par sevi, mīlestības trūkums, zema pašvērtība, viegluma un rotaļīguma trūkums, un dažādos citos veidos.
Iekšējais bērns ir viss tas, ko tu pieredzēji savā bērnībā un mammas vēderā, kā arī viņš ir bērna enerģijas nesējs tevī.
Daudzi cilvēki cenšas apspiest bērnībā gūtās emocionālās traumas, nocietinot savu sirdi, vai arī gluži pretēji - kļūstot emocionāli viegli ievainojami. Daudzi apspiež arī savas bērnišķīgās īpašības, jo tiek uzskatīts, kā tā darīt ir pareizi.
Šajā vizualizācijas meditācijā atbrīvosim savu iekšējo bērnu, iedrošināsim viņu, sniegsim no sirds mīlestību un pieņemšanu, kā arī attīrīsim bērnībā iestrēgušos negatīvo emociju kamolus, līdz ar to dziedināsim paši savu daļu.
Laimīgs iekšējais bērns padarīs harmoniskāku tavu dzīvi un emocionālo stāvokli.
Meditāciju vadīs Reiki meistars un regresijas terapeits Daniels Maršans.
Lai rezervētu sev vietiņu, atzīmē šajā lapā, ka nāksi, vai arī sūti sms uz 26093555.
Atrašanās vieta: Elizabetes iela 91/93-23, ieeja starp Eurovīnu un lombardu. Lai tiktu iekšā, jānospiež 23. Pēc tam jādodas DZIĻĀKAJĀ kāpņu telpā uz piekto stāvu.
Par meditāciju ziedojums pēc iespējām un sajūtām.
Meditācijas par dažādām tēmām notiek katru nedēļu. Ja vēlies tikt informēts arī par nākošajām meditācijām un citiem jaunumiem, seko dziedina.lv Facebook lapai.
Source: www.facebook.com