Šamanistlik ekspeditsioon Siberisse
Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakool Teadlik Mina

sam. 07/10/2017 de 19h00 à 21h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+03:00)

Hotel Euroopa
Paadi 5
10151 Tallinn
Estonia
Avatud õhtu
12. – 26. juulil 2018 toimuva „šamanistliku ekspeditsiooni Siberisse“ tutvustus
2018 a šamanistlik ekspeditsioon saab olema teekond Siberi põhjaosast lõunasse läbi Burjaatia vabariigi ja Baikali järve. Me lendame Moskvast lennukiga Burjaatia pealinna Ulan-Udesse, kus algab meie „püha ringi“ kujuline reis läbi kultuspaikade ning kohtade nagu Irkutsk, Olkhon, Šamaani kalju äres, Khuzir, Ust-Barguzin ning lõpetuseks taas Ulan-Ude. Burjaatia on unikaalne oma metsiku ja rikkumatu looduse, laiuvate steppide, mägede ja taiga poolest. Märksõnadeks on veel budistlikud kloostrid, rändrahvaste elamud jurtad, šamaanid, transsiberi rong ning Baikali järv, mida kutsutakse hellitavalt „Siberi pärliks“ oma ilusa looduse ja puhta vee poolest.
Meie transpersonaalne ekspeditsioon kulgeb läbi müstilise-maagilise maastiku, šamanismi kodumaa, mille sisse kuuluvad tseremooniad ja riitused koos šamaanidega. Meie eesmärk on aidata sul leida vastuseid küsimustele ning aidata kaasa tervenemisele kollektiivsel ja üksikisiku tasandil. Reis ja meie tegevused toimuvad „püha ringi“ põhimõttel ning me kasutame erinevaid meetodeid teadvuse avardamiseks ning sisemise ja välise „rännaku“ toetamiseks.
Töömeetoditest kasutame peale psühhodünaamilise lähenemise veel liikumist, trumme ja häält, loomingulist eneseväljendust, püha tervenduse tseremooniaid ja laule, šamanistlikku rännakut ning tööd esivanemate põlvkondade- ja kultuurideülese pärandiga. Meie teekond algab tuleriitusega puhastuseks ning meie kavatsuste-palvete sisseõnnistamiseks. Reisi lõpupoole on meil veel üks puhastusriitus ja veetseremoonia Baikali järve ääres asuva Šamaani kalju juures, väljendamaks meie unistusi ja soove ning tervendamaks meid individuaalsel ja kollektiivsel tasandil.
Reisi korraldab Hispaania firma Holos Shamanic Expeditions koostöös Erakool Teadlik Minaga.
Avatud õhtu viivad läbi Magda Solé and Jaume Mestres (suuline tõlge eesti keelde).
Reis ja avatud õhtu on mõeldud kõigile. Nii meie kooli õpilastele kui mitte-õpilastele.
NB! Eelregistreerimine vajalik. Oma osalemissoovist anna palun teada e-maili aadressil info@teadlikmina.ee.
Avatud õhtu toimub 7. oktoobril kell 19.00 Hotell Euroopas, Paadi 5, Tallinn. Osalemispanus on 5 eurot.
Source: www.facebook.com