Tribal Fusion od podstaw w sierpniu
Szkoła Tańca Hamsa / Hamsa Dance School

Du 19/08/2017 12h15 au 27/08/2017 15h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Szkoła Tańca Hamsa / Hamsa Dance School
Kopernika 30
00-336 Warsaw
Poland
Szkoła Tańca Hamsa przedstawia: TRIBAL FUSION OD ZERA!
Chcesz spróbować czegoś wyjątkowego, w orientalnym klimacie, ale z nowoczesnymi elementami? Tribal Fusion jest dla Ciebie!
To intrygujący, nowoczesny styl tańca orientalnego zakorzeniony mocno w etnicznych klimatach i łączący w sobie elementy tańca współczesnego, modern jazzu, poppingu i wielu innych! Pozwala wyrazić siebie, tańczyć do bardzo różnorodnych muzycznych klimatów, odnaleźć indywidualność w tańcu, ale i cieszyć się współpracą z innymi tancerkami - taki właśnie jest tribal fusion.
W sierpniu przygotowałyśmy dla Was specjalną formułę i plan zajęć - tak, aby pomiędzy wyjazdami w zależności od potrzeb można było wybrać różne zajęcia (tematy się nie powtarzają) w dogodnych terminach:
♥ 19 sierpnia (sobota)
12:15-13:45 (1,5h)
Tribal fusion OD ZERA – Dominika Suchecka
♥ 27 sierpnia (niedziela)
13:30-15:00 (1,5h)
Tribal fusion OD ZERA – Dominika Suchecka
♥ ♥ ♥
LOKALIZACJA
ul. Kopernika 30, lokal 319 (trzecie piętro).Tuż przy stacji metra Nowy Świat oraz przystanku Ordynacka, kilka minut od ronda De Gaulle'a i wielu innych dogodnych węzłów komunikacyjnych.
Jak do nas trafić: http://hamsa.edu.pl/kontakt/
♥ ♥ ♥
CENNIK I ZNIŻKI:
Warsztat trwający 1h - 30zł
Warsztat trwający 1,5h - 40zł
SUPER PROMOCJA - ZNIŻKA 50% od jednego wybranego warsztatu dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!
ZNIŻKA 10% - przy zapisie na 3 warsztaty
ZNIŻKA 15%- przy zapisie na 4 warsztaty
ZNIŻKA 20% - przy zapisie na przynajmniej 5 warsztatów lub więcej
Przykładowo: 1 warsztat 1h + 1 warsztat 1,5h + 1 warsztat 1,5h
30zł + 40zł + 40zł = 110zł
110zł - 10% = 99zł - kwota do zapłaty
Zniżka obowiązuje od łącznej wartości warsztatów - i wyłącznie przy opłaceniu całej kwoty z góry. Nie ma możliwości przenoszenia lub zwracania wpłat w razie rezygnacji uczestnika.
W razie odwołania warsztatu przez szkołę (np. z powodu niewystarczającej ilości uczestników) wpłata będzie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych, może też być przeniesiona na inny warsztat na życzenie uczestnika.
Honorujemy OK System - prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z OK System przy zapisie na warsztaty.
Zniżki nie łączą się.
Ważne - w lipcu i sierpniu mamy jedynie warsztaty, a nie kursy regularne, obowiązuje więc regulamin warsztatów: http://hamsa.edu.pl/regulamin/ (niżej na stronie)
♥ ♥ ♥
KONTAKT, ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl
www.hamsa.edu.pl
Agata Zakrzewska - 696 694 874
Ważne: warsztaty odbędą się wyłącznie, jeśli zapisze się na nie wystarczająca ilość chętnych - dlatego zachęcamy do wczesnych zgłoszeń mailowych.
TWOJE ZGŁOSZENIE MA ZNACZENIE! :)
♥♥♥
AGATA ZAKRZEWSKA
Znana warszawska tancerka i instruktorka tańca orientalnego, tribal fusion i ATSu, a także właścicielka Szkoły Tańca Hamsa. Od lat oddana bez reszty tanecznej pasji, występuje i uczy w całym kraju i za granicą, podróżuje i szkoli się, by móc przekazywać uczennicom jak najbardziej aktualną wiedzę i umiejętności. Jej wszechstronność, zamiłowanie do wiedzy teoretycznej i kulturowej na temat tańca, a także umiejętności pedagogiczne przyciągają do niej uczennice na różnych poziomach. Posiada tytuł licencjata choreografii i technik tańca uzyskany na Akademii Muzycznej w Łodzi, prestiżowy dyplom CATT potwierdzający ukończenie dwuletniego szkolenia instruktorskiego z tańca orientalnego w Berlinie, legitymację instruktora tańca sportowego o specjalizacji bellydance oraz certyfikaty m.in. Teachers Training i Technique for Teachers, a także tytuł Sister Studio FCBD®.
DOMINIKA SUCHECKA
Prekursorka tribalu w Warszawie i jedna z najbardziej doświadczonych i zasłużonych polskich instruktorek Tribal Fusion i tańca orientalnego.. Tribalowa mama większości warszawskich tancerek. Nieustannie naucza i tańczy w całym kraju i za granicą, jest zapraszana na międzynarodowe festiwale, szkoli się i ciężko pracuje. Znana z pedagogicznej rzetelności i entuzjazmu, z którym zaszczepia taneczną pasję u nowych adeptek, a także dba o rozwój i poziom najbardziej zaawansowanych tancerek.
♥♥♥
TRIBAL FUSION
Tribal fusion jest to współczesna forma bellydance, wywodząca się z USA. Zawiera ona elementy bardzo licznych technik tanecznych, np. klasycznego tańca orientalnego, tańców indyjskich, tańca współczesnego, flamenco, modern jazzu, poppingu i wielu innych
DLACZEGO WARTO SPRÓBOWAĆ RÓŻNYCH ODMIAN TAŃCA ORIENTALNEGO/TRIBALU?
Taniec ten:
- fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem
- poprawia postawę, modeluje sylwetkę
- uczy gracji i płynnego poruszania się
- poprawia koordynację ruchów
- pozwala uruchomić i pokochać biodra
- przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności
♥ ♥ ♥
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ TAŃCA HAMSA?
Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Nasza kadra ma bardzo wysokie kwalifikacje - nieustannie szkolimy się, robimy kursy instruktorskie, zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy wiedzę o tańcu i o nauczaniu.
Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju - niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.
Więcej o historii szkoły i o naszej filozofii: http://hamsa.edu.pl/o-nas/
Więcej o Waszych instruktorkach przeczytacie tu: http://hamsa.edu.pl/kadra/
Source: www.facebook.com