Taniec orientalny (taniec brzucha) od podstaw
Szkoła Tańca Hamsa / Hamsa Dance School

Du 20/08/2017 13h20 au 27/08/2017 13h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Szkoła Tańca Hamsa / Hamsa Dance School
Kopernika 30
00-336 Warsaw
Poland
Szkoła Tańca Hamsa przedstawia:
TANIEC ORIENTALNY - BELLYDANCE - TANIEC BRZUCHA OD ZERA
W różnych dniach tygodnia, z fantastycznymi instruktorkami, za każdym razem o odmiennej tematyce i dla każdego niezależnie od wieku oraz poziomu sprawności - zapraszamy na wakacje z Orientem!
Taniec orientalny zwany tańcem brzucha to kobiecość, wdzięk i emocje! Składa się głównie z płynnych i akcentowanych ruchów bioder i klatki piersiowej, drżeń, obrotów i delikatnych ruchów rąk. Pozwala lepiej poczuć się we własnym ciele, zanurzyć się w pięknej orientalnej muzyce i fantastycznie spędzić czas w kobiecym gronie.
W okresie wakacyjnym przygotowałyśmy dla Was specjalną formułę i plan zajęć - tak, aby pomiędzy wyjazdami w zależności od potrzeb można było wybrać różne zajęcia (tematy się nie powtarzają) w dogodnych terminach:
♥ 2 sierpnia (środa)
19:40-21:10 (1,5h)
Taniec orientalny OD ZERA (kroki przestrzenne, piękna postawa) - Agata Zakrzewska
♥ 5 sierpnia (sobota)
11:00-12:30 (1,5h)
Taniec orientalny OD ZERA – Agata Zakrzewska
♥ 9 sierpnia (środa)
20:10-21:10 (1h)
Taniec orientalny OD ZERA – Agata Zakrzewska
♥ 20 sierpnia (niedziela)
13:20-15:20 (2h)
Taniec orientalny OD ZERA – styl drum solo – Dominika Suchecka
♥ 27 sierpnia (niedziela)
11:30-13:00
Taniec orientalny OD ZERA – Dominika Suchecka
♥ ♥ ♥
CENNIK I ZNIŻKI:
Warsztat trwający 1h - 30zł
Warsztat trwający 1,5h - 40zł
Warsztat trwający 2h - 50zł
SUPER PROMOCJA - ZNIŻKA 50% od jednego wybranego warsztatu dla osób, które będą klientkami naszej szkoły po raz pierwszy!
ZNIŻKA 10% - przy zapisie na 3 warsztaty
ZNIŻKA 15%- przy zapisie na 4 warsztaty
ZNIŻKA 20% - przy zapisie na przynajmniej 5 warsztatów lub więcej
Przykładowo: 1 warsztat 1h + 1 warsztat 1,5h + 1 warsztat 1,5h
30zł + 40zł + 40zł = 110zł
110zł - 10% = 99zł - kwota do zapłaty
Zniżka obowiązuje od łącznej wartości warsztatów - i wyłącznie przy opłaceniu całej kwoty z góry. Nie ma możliwości przenoszenia lub zwracania wpłat w razie rezygnacji uczestnika.
W razie odwołania warsztatu przez szkołę (np. z powodu niewystarczającej ilości uczestników) wpłata będzie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych, może też być przeniesiona na inny warsztat na życzenie uczestnika.
Honorujemy OK System - prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z OK System przy zapisie na warsztaty.
Zniżki nie łączą się.
Ważne - w lipcu i sierpniu mamy jedynie warsztaty, a nie kursy regularne, obowiązuje więc regulamin warsztatów: http://hamsa.edu.pl/regulamin/ (niżej na stronie)
♥ ♥ ♥
KONTAKT, ZAPISY:
info@hamsa.edu.pl
http://hamsa.edu.pl
Agata Zakrzewska - 696 694 874
Ważne: warsztaty odbędą się wyłącznie, jeśli zapisze się na nie wystarczająca ilość chętnych - dlatego zachęcamy do wczesnych zgłoszeń mailowych.
TWOJE ZGŁOSZENIE MA ZNACZENIE! :)
♥♥♥
O NASZYCH INSTRUKTORKACH
Nasze instruktorki: AGATA ZAKRZEWSKA i DOMINIKA SUCHECKA to prawdziwe pasjonatki i profesjonalistki: od lat tańczą, nieustannie się kształcą, wygrywają nagrody, a przede wszystkim chętnie się dzielą swoją wiedzą i zarażają miłością do tańca!
AGATA ZAKRZEWSKA
Znana warszawska tancerka i instruktorka tańca orientalnego, tribal fusion i ATSu, a także właścicielka Szkoły Tańca Hamsa. Od lat oddana bez reszty tanecznej pasji, występuje i uczy w całym kraju i za granicą, podróżuje i szkoli się, by móc przekazywać uczennicom jak najbardziej aktualną wiedzę i umiejętności. Jej wszechstronność, zamiłowanie do wiedzy teoretycznej i kulturowej na temat tańca, a także umiejętności pedagogiczne przyciągają do niej uczennice na różnych poziomach.
DOMINIKA SUCHECKA
Jedna z najlepszych polskich tancerek i instruktorek tańca orientalnego i tribal fusion, jedna z warszawskich pionierek tych technik. Spod jej skrzydeł wciąż wychodzą kolejne pokolenia tancerek i nauczycielek tańca orientalnego i tribalu. Nieustannie naucza i tańczy w całym kraju i za granicą, jest zapraszana na międzynarodowe festiwale, szkoli się i ciężko pracuje. Znana z pedagogicznej rzetelności i entuzjazmu, z którym zaszczepia taneczną pasję u nowych adeptek, a także dba o rozwój i poziom najbardziej zaawansowanych tancerek.
♥ ♥ ♥
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ TAŃCA HAMSA?
Już od 2013 roku szkoła Hamsa (dawniej: Saggat) gromadzi najlepsze warszawskie instruktorki, oferuje innowacyjne kursy i warsztaty. Nasza kadra ma bardzo wysokie kwalifikacje - nieustannie szkolimy się, robimy kursy instruktorskie, zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy wiedzę o tańcu i o nauczaniu.
Jesteśmy obecnie jedną z największych szkół tańca orientalnego w kraju - niemal codziennie na dwóch salach jednocześnie ćwiczą u nas pasjonatki tańca orientalnego (tańca brzucha), tribal fusion, American Tribal Style®, tańca perskiego. Możemy się poszczycić szeroką ofertą zajęć oraz pięknym, świetnie położonym lokalem o wyjątkowej, orientalnej atmosferze. Organizujemy liczne festiwale i wydarzenia promujące taniec i kulturę, a dla osób chętnych tworzymy możliwości występów scenicznych. Nasze grupy pozostają kameralne, żeby instruktorki mogły traktować indywidualnie każdą z Was.
Więcej o historii szkoły i o naszej filozofii: http://hamsa.edu.pl/o-nas/
Więcej o Waszych instruktorkach przeczytacie tu: http://hamsa.edu.pl/kadra/
♥ ♥ ♥
DLACZEGO WARTO SPRÓBOWAĆ TAŃCA ORIENTALNEGO?
Taniec ten:
- fantastycznie wpływa na relację z własnym ciałem
- pozwala wypracować piękną i dumną postawę, modeluje sylwetkę
- poprawia koordynację ruchów
- pozwala uruchomić i pokochać biodra
- zapewnia mnóstwo świetnej zabawy w kobiecym gronie!
Zajęcia adresowane są do osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności - nasz taniec łączy ludzi, a nasze uczennice i instruktorki tworzą przyjazną i otwartą społeczność.
♥ ZAPRASZAMY! ♥
Source: www.facebook.com