„Kaka un pavasaris” Piena svētkos
Piena svētki

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 20/08/2017 de 11h00 à 12h00/strike>

Piena svētki
Aristida Briāna 9
LV-1001 Riga
Latvia
Izrāde būs skatāma Stricka villas telpās, festivāla „Piena svētki” ietvaros. Ieeja bez maksas, apmeklētāju skaits ierobežots.
„Kaka un pavasaris” (pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem)
Pēc igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas motīviem režisora Jāņa Znotiņa un aktrises Ances Muižnieces radītā izrāde bērniem un vecākiem „Kaka un pavasaris” ir ne vien skatītāju iecienīta, bet ievērota arī no teātra profesionāļu puses – izrāde ir ieguvusi “Spēlmaņu nakts” balvu 2015./2016. gada sezonā kā gada izrāde bērniem vai pusaudžiem.
Grāmata runā par svarīgām bērna augšanas procesa tēmām –
ģērbšanos, mācīšanos lasīt, attiecībām bērnudārzā u.c. Izrādei izvēlētie stāsti atklāj šajās norisēs kopsakarības, kuras bērns vēl, iespējams, nesaskata, piemēram, silta ģērbšanās – slimība.
Jānis Znotiņš: “Bērnu izrādes veidoju, lai muļķojoties sniegtu bērniem jēgpilnu stundu, kurā viņi iemācās ko jaunu. Manuprāt, Andruss Kivirehks to lieliski paveic savos stāstos - viņš ar provocējošu muļķību sasniedz dziļu jēgu par pasaules kārtību.”
Orģināli izrāde tiek spēlēta piedaloties diviem aktieriem - Jānim Znotiņam un Ancei Muižniecei galerijas ISTABA telpās. Izrādes mākslinieks – Rūdolfs Bekičs.
Source: www.facebook.com