„Bruņinieks, kuram sāpēja zobi” Piena svētkos
Piena svētki

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 20/08/2017 de 17h30 à 18h30/strike>

Piena svētki
Aristida Briāna 9
LV-1001 Riga
Latvia
Izrāde būs skatāma Stricka villas telpās, festivāla „Piena svētki” ietvaros. Ieeja bez maksas, apmeklētāju skaits ierobežots.
“Bruņinieks, kuram sāpēja zobi” (leļļu izrāde)
Sergeja Timofejeva stāsts “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi” Edgara Kaufelda režijā, ikdienā skatāms Leļļu teātra Mazajā zālē. Cīņā ar saldumkāri, zobusāpēm, redzamiem un neredzamiem ienaidniekiem Jautrā Mēness Bruņinieks aicina iesaistīties ģimenes ar bērniem no 4 gadu vecuma.
Bruņinieks ir tikai cilvēks, un arī viņam ļoti garšo konfektes. Kādu reizi viņš aizraujas un apēd ļoti daudz brīnišķīgo kārumu. Šī notikuma rezultātā, pavisam negaidot, viņu piemeklē zobu sāpes. Kā jau īstens Bruņinieks, viņš ir pieradis stāties pretī savam pretiniekam un uz cirtienu atbildēt ar cirtienu. Bet te sāp viņa paša zobi. Kas būs viņa pretinieks šajā cīņā? Meklējot dažādus risinājumus šai situācijai, Bruņinieks pierāda savu cēlumu un nezaudē drosmi, lai gūtu varoņa cienīgu rezultātu.
Režisors izrādi veidojis kopā ar mākslinieci Rūtu Briedi, folkroka grupas “Iļģi” mūziķiem Ilgu Reiznieci un Māri Muktupāvelu, kā arī aktieriem – Baibu Vanagu un Artūru Putniņu. Ar asprātību, pasakām raksturīgo vieglumu un no dažādiem priekšmetiem veidotām lellēm, radošā komanda runā par bērniem aktuālām tēmām – lielo saldummīlestību un nespēju to kontrolēt, kas rezultējas nelāgās sekās. Kopā ar bruņinieku skatītāji dosies cīņā pret konfektēm, saņems drosmi apmeklēt zobārstu un nonāks pie atklāsmes, ka ne vienmēr visās nebūšanās vainojams kāds cits.
Source: www.facebook.com