Očekávání ve vztazích a porozumění potřebám vašeho partnera
GrainSpace

sam. 16/09/2017 de 9h00 à 12h00

Fuseau horaire : Prague (GMT+02:00)

GrainSpace
Rašínovo nábřeží 26
12800 Prague
Czech Republic
Partnerský vztah je výjimečným vztahem našich životů. Proti našemu očekávání lásky, blízkosti, klidu, bezpečí a porozumění jde realita, která náš partnerský vztah postupně naplňuje mnoha zraněními, nedorozuměním a odcizením. Komunikace je vedle sebepoznání a odvahy jeden ze základních nástrojů, jak zpracovávat různé radostné i bolavé situace, k nimž ve vztahu zákonitě dochází. Všech těchto témat se dotkneme na tříhodinovém semináři s terapeutem Pavlem Ratajem.
V dlouhodobých vztazích vede prožitek nefunkční komunikace k bolestné nespokojenosti a odcizení. Pojďme porozumět tomu, proč a jak se komunikace, postavená na touze, přitažlivosti, podobnosti, naději, zájmu, blízkosti, spřízněnosti a pochopení po několika letech zanese řadou negativních emocí, odcizením, nepochopením a samotou. Proč najednou cítíme tolik zranění, frustrací, vzteku, strachu, bezmoci, křivd a nedocenění.
Pojďme se společně podívat na to, jak úspěšněji, efektivněji a vztahověji komunikovat „to své“ a jak lépe reagovat na „to partnerovo“. Jak do partnerské komunikace vnášet pocity, myšlenky, fantazie, přání a potřeby.
Terapeut Pavel Rataj
Cena za osobu 250,- Kč
Cena za druhou osobu v páru 100,- Kč
Source: www.facebook.com