Ted Nemeth w Kwidzynie!
Piwnica Kulturalna Spichlerz

ven. 10/11/2017 de 20h00 à 23h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Piwnica Kulturalna Spichlerz
Magazynowa 1
82-500 Kwidzyn
Poland
Koncert w ramach jesiennej trasy Ted Nemeth promującej drugą płytę zespołu. CTRL C.
15 PLN - przedsprzedaż
20 PLN - w dniu koncertu
Drugi album łodzian z Ted Nemeth już jesienią pojawi się na półkach sklepowych za sprawą Mystic Production. Po raz kolejny za brzmienie krążka odpowiada Paweł Cieślak z Hasselhoff Studio, którego spokojnie można uznać za 5-tego członka zespołu, co udowodnił na poprzednim krążku, wyciskając z Tedów wszystko co najlepsze. Na krażku znajdzie się 11 premierowych utworów. Część z nich można było usłyszeć podczas wiosennej trasy zespołu, która wyprzedała się w kilku miastach.
FB: https://www.facebook.com/Tednemeth/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=ALQMqsfxuuk
YT: https://www.youtube.com/watch?v=u-3hjBHF_o8
Ted Nemeth powstał latem 2010 roku w Łodzi, w garażu, który nie chce z nich wyjść, choć oni wyszli z niego już dawno. Ich muzyka to spotkanie energii z nostalgią, brudu łódzkich kamienic i czystego szaleństwa zamkniętego w formie, która może zarazem zachwycać, jak i wprowadzać niepokój. Nieprzypadkowo warstwa liryczna ma w tym swój udział, bowiem jako jeden z nielicznych zespołów na rodzimej scenie posiadają teksty po polsku, które mają głębszy sens. Lider zespołu, Patryk Pietrzak, trafia w sedno problemów swojego pokolenia. Swoboda oraz prostota przekazu sprawiają, że całość jest chwytliwa i wzbudza sympatię wśród słuchaczy. Czasem jednak pozostawia ich w stanie skrajnego dyskomfortu, z całą gamą pytań bez jednej, właściwej odpowiedzi. Ted Nemeth, to nie zespół dla każdego, choć każdy powinien go posłuchać i zrozumieć. Grał m.in. u boku takich zespołów jak: Organek, T.Love Alternative (profil oficjalny) czy happysad. W zeszłym roku ich debiutancki album „Ostatni Krzyk Mody” zdobył łódzką Armatkę Kultury, za najlepsze co mogło się zdarzyć w 2016 roku, w tym mieście.
W tym roku pojawili się na scenach znaczących polskich festiwali Jarocin Festiwal oraz Przystanek Woodstock - Woodstock Festival
Source: www.facebook.com