Motivācijas lekcija - Uzveiksim veģetatīvo distoniju
Mansards - radošās iniciatīvas un garīgās izaugsmes centrs

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mer. 16/08/2017 de 19h00 à 21h00/strike>

Mansards - radošās iniciatīvas un garīgās izaugsmes centrs
Bruņinieku iela 36
1011 Riga
Latvia
Cilvēki bieži vaicā: “Vai veģetatīvā distonija vispār ir izārstējama?” Ir gadījumi, kad speciālisti atbild Jā, citreiz- ka tā vispār nav slimība. Pretrunas šeit nav-tā ir nevis slimība, bet gan nevēlamu ieražu kopums, un šo ieražu pārvarēšana ir iespējama. To cilvēku pieredze, kuri atbrīvojušies no bailēm par savu veselību un aizmirsuši, ka viņiem kādreiz bija kaut kādas “panikas lēkmes” , pilnīgi apstiprina- JĀ, tā ir izārstējama! Mums ir pareizi jāsaprot, kas notiek ar mums, un jāapzinās sava loma notiekošajā. Ja runa ir par emocionālo stāvokli, domām un sava organisma darbības regulāciju, tad mūsu pašu loma šajās norisēs ir nepārvērtējama.
Iepazīsimies! Mani sauc Meldra Malaševska, esmu ieguvusi bakalaura grādu vadībā un menedžmentā, interesējos par psiholoģiju, projektu un komandas vadīšanu. Pašlaik strādāju vadošā uzņēmumā Myfitness un paralēli esmu projekta vadītāja. Brīvajā laikā augsti vērtēju fiziskās aktivitātes, svaigu gaisu un daudz humora. :) Pirms diviem gadiem iepazinos ar jaunu paziņu- Veģetatīvo distoniju. Šī iepazīšanās bija neplānota, tā pati ieradās, jā, diezgan nepieklājīgā veidā.
Jau pašā sākumā sapratu, ka Veģetatīvā distonija uzrunā mani ar svešām domām, svešu rīcību. Es jutos slikti, man bija tā saucamās panikas lēkmes, patstāvīgas bailes, elpas trūkums. Dzīves kvalitāte krasi pasliktinājās. Pēc rakstura esmu dumpiniece, ātri vien sapratu, ka nevēlos tā dzīvot. Ar milzīgu gribu esmu tiku laukā no apburtā apļa- jā, tas ir iespējams! Lekcijas ietvaros vēlos ar Jums padalīties efektīvā pieredzē, kā uzveikt Veģetatīvo distoniju, iedvesmot un rast jūsos drosmi, lai uzlabotu savu dzīvi. Kā arī lekcijas dalībniekiem būs iespēja padalīties savā pieredzē. Uz tikšanos!
Pieteikšanās nodarbībai 16. augustā:
https://www.cognitoforms.com/Mansards2/MotivācijasLekcijaUzveiksimVeģetatīvoDistoniju160817
Dalība pasākumā : 10 eiro
Adrese: Bruņinieku iela 36, 2. stāvs. Pie ārdurvīm spiežam otro podziņu “Zikurāts”
Nākamās nodarbības šajā lekciju ciklā par Veģetatīvo distoniju:
23.08.17- Lekcija, “Uzveiksim bailes un fobijas”
30.08.17- Lekcija, padsmit paņēmieni, lai uzveiktu Veģetatīvo distoniju”
Pieteikšanās visām 3 nodarbībām:
https://www.cognitoforms.com/Mansards2/MotivācijasLekcijuCiklsUzveiksimVeģetatīvoDistoniju
Uz tikšanos!
Jautājumu gadījumā zvaniet tel: 22441226
Source: www.facebook.com