Intenzivny Kurz Paddleboardingu - somSUPer
Paddleboard Team Slovakia

mercredi 23 de 17h45 à 21h00

Fuseau horaire : Prague (GMT+02:00)

Zanzi Bar Zlaté Piesky
Zlaté Piesky 8
82104 Bratislava
Slovakia
Každú stredu robíme náš veľmi obľúbený kurz #somSUPer, kde ťa počas 3och intenzívnych hodín naučíme byť #SUPer alebo ak si pokročilý, tak ťa ti pomôže vylepšiť tvoje pádlovacie schopnosti. Kurz je pre všetkých, ktorí tužia byť rýchlejší, mať lepšiu stabilitu, či byť majstrom obratov. Tak nelež doma pred telkou, využi tento teplý, letný mesiac a príď si s nami zapádlovať.
velmi oblubeny kurz #somSUPer. Tak nesed doma a bud SUPer. Na doske nas caka 3-hodinový intenzívny kurz pádlovania, ktory je urceny pre vsetkych zaciatocnikov ale aj SUPerov, ktori uz maju prve dotyky s padlom a vodou za sebou. Teda pre všetkých, ktorí tužia byť rýchlejší, mať lepšiu stabilitu, či byť majstrom obratov.
#LETOjetu ☀️ aj s horúčavami 🌡️ - vode je naša jediná záchrana 💦
Štandartná cena 59 euro na osobu.
V cene je požičanie komplet výbavy - spičkový paddleboard, pádlo, vesta a tzv suchý vak.
Ak sa nazbiera 4 a viac účastníkov, cena kurzu bude len 29 euro na osobu.
(účastníci s vlastnou výbavou majú zľavu 10e)
Odporúčame bookovat kurz cim skor. Pokiaľ máte záujem kliknite going na FB a napíšte nám priamo do tohto eventu, koľko dosiek si prosíte zabookovať. Alebo potvrďte účasť na 0903 460 466.
Lokalita - Zlaté Piesky - Zanzi Bar.
Zraz 17:45 - Začiatok kurzu 18:00.
Odporúčame zobrať so sebou na SUP:
- plavky 👙 (v prípade ochladenia si zoberte aj oblečenie ako na behanie)
- hoci sa najlepšie SUPuje na boso, obuv do vody alebo neprenové topánky (kvôli ostrým predmetom na brehu a vo vode) dajú sa použiť aj flipflopy, ktoré pri pádlovaní ostanú v sieťke na supe.
- ak používaš okuliare treba ich mať na šnúrke alebo gumičke. - - - vhodné je aj si chrániňť hlavu pred silným slnkoma tiež aj použiť opalovací krém.
K dispozícii budu tzv suché vaky na oblečenie, ak by ste si chceli zobrat dve sady so sebou. Prvá časť kurzu zväčša prebieha bez padania, druhá je náročnejšia na stabilitu.
Pre istotu odporúčame zobrať uterák a teplejšie oblečenie do auta.
Vidíme sa na vode 👋
Source: www.facebook.com