Grupa "Galaktika" "Sezonas atklāšanas balle"
Liepājas Latviešu biedrības nams

sam. 16/09/2017 de 20h00 à 3h00

Fuseau horaire : Riga (GMT+03:00)

Liepājas Latviešu biedrības nams
Rožu laukums 5/6
3401 Liepaja
Latvia
Liepājas Latviešu biedrības nams aicina ikvienu uz rudens sezonas atklāšanu ar grupas "GALAKTIKA" muzikālu koncertprogrammu pie galdiņiem "Sezonas atklāšanas balle", kurā pirmo reizi uzstāsies īpašie viesi no Rīgas ar burbuļu šovu!
Dejotāju priekam un atpūtai jau divpadsmito sezonu pēc kārtas Biedrības nams liepājniekiem un pilsētas viesiem piedāvā apmeklēt tik iecienītos un par tradīciju kļuvušos deju vakarus, pavadot tos kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem, Biedrības nama greznajā zālē sajūtoties gluži kā sapnī, griežoties neaizmirstamos deju soļos.
Grupa "GALAKTIKA" pirms 15 gadiem bija zināma kā "Laineri", bet nu jau 8 gadus muzikanti dzied, spēlē un iepriecina klausītājus ar savu jauno nosaukumu. Grupas pamatsastāvā darbojas solists Normunds Zušs un Vitolds Goņevs, bet arī šajā reizē grupa Liepājā muzicēs lielajā sastāvā, kopā ar saviem skatuves draugiem, tādēļ, kā jau ierasts, balles viesi varēs no sirds izdejoties arī pie dziesmām no grupas topošā albuma "Galaktika un draugi".
Par krāsainiem, šarmantiem un ekscentriskiem priekšnesumiem būs parūpējušies mākslinieki no Rīgas, kuri pirmo reizi uz Biedrības nama atpūtas vakaru būs atveduši dažādu izmēru, formu un krāsu ziepju burbuļus, kuri ar Burbuļu šovu apmeklētājus priecēs vairākkārt pasākuma laikā.
Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī, kurā ikviens balles apmeklētājs varēs uz brīdi pasapņot.
Liepājas Latviešu biedrības nams aicina izmantot iespēju pavadīt neaizmirstamu deju vakaru Biedrības nama Lielajā zālē, no sirds izdejojot pēdējos vasaras mirkļus, griežoties nebeidzamos deju ritmos!
Biļešu cenas EUR 10,00.
Biļetešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija būs pieejama Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, informācija par biļešu tirdzniecību sekos.
Source: www.facebook.com