Wczasy z jogą i pieszymi wędrówkami w górach
Studio Zdrowy Styl Bycia Aneta Tarasewicz

Du 02/09/2017 14h00 au 08/09/2017 13h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Bel-Ami Zakopane
ul. Seweryna Goszczyńskiego 24
34-500 Zakopane
Poland
Zapraszam serdecznie w najpiękniejsze miejsce w górach na aktywny i relaksujący wypoczynek z delikatną jogą relaksacją, technikami oddechowymi, medytacją odnajdywania siebie, ukochania siebie, otwarcie wrażliwą cześć siebie, wizualizacją, stretchingiem, ćwiczeniami dla kręgosłupa, pieszymi wędrówkami, joga śmiechu.
Wyjazdowy warsztat to okazja by oderwać się od codzienności. Czasami to jedyny czas, który możemy poświęcić sobie.
Krystalicznie czyste, górskie powietrze, spokój, regularne ćwiczenia, piesze wędrówki po najpiękniejszych szlakach da Ci głębokie oczyszczenie, i pełną regeneracje. Program przygotowany dla osób, które chcą zbliżyć się do siebie i poznać się bardziej.
Co zyskasz: głęboką odnowę siłę i moc pozytywnej energii, zaczniesz dbać o siebie, poczujesz wewnętrzna harmonię, wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe, zwiększysz ruchomość w stawach, ukoisz swój umysł, zaczniesz cieszyć się chwilą, wzmocnisz swój układ krwionośny, oddechowy, ujędrnisz całe ciało, poznasz nowych cudownych ludzi.
Praktyka jogi, techniki oddechowe, medytacja, wizualizacja 2 lub 3 razy dziennie, zależnie od dnia z wycieczką lub bez.
Harmonogram:
Sobota 14.00 -15.30 relaksacja z wizualizacją, joga na powitanie,
18.00-20.00 joga praktyka uważności
Niedziela 7.00 -8.30 joga, joga śmiechu
wyjście na Czarny Staw Gąsienicowy – joga na polanie
joga wieczorna
Poniedziałek wycieczka do Morskiego Oka lub Pięciu Stawów Polskich ( joga poranna i joga wieczorna, relaksacja)
Wtorek 7.00 -8.30 techniki oddechowe, joga
11.00-12.30 joga, stretching
18.00-19.30- joga, praktyka uważności oddech oczyszczający( joga poranna i joga wieczorna, relaksacja)
Środa – Czerwone Wierchy , wieczorem SBF, medytacja,
Czwartek 7.00-8.30 techniki oddechowe
Wycieczka na Kasprowy wierch
Joga wieczorna
Piątek
7.00-8.30 techniki oddechowe
11.00- 13.00 joga, zakończenie. Program może delikatnie ulec zmianie na Wasza prośbę .
Całkowity koszt dla jednej osoby 1300 zł, wpłata i zapis do 31 lipca 20171100 zł, Zaliczka 300 zł do 13sierpnia 2017 i potwierdzenie mail aneta.tarasewicz@wp.pl
W cenę wliczone jest wyżywienie( śniadania i obiadokolacje), noclegi w 2,3,4 osobowych pokojach, cały program odnawialny z ćwiczeniami. Cena nie zawiera opłat za bilety wstępu na szlaki, bilety na przejazdy busami, bądź opłat parkingowych.
Zapisy, bliższe informacje 883637970,aneta.tarasewicz@wp.pl, https://web.facebook.com/Studio-Zdrowy-Styl-Bycia-Aneta-Tarasewicz-159830287549691/
Bank BGŻ 79 2030 0045 1130 0000 0562 2810. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłaconej zaliczki.
W programie:
joga klasyczna (hatha joga)
joga śmiechu
joga twarzy
oddech oczyszczający
Soul Body Fusion
Joga akademicka - hatha joga
Sesje jogi przeznaczone są dla wszystkich – początkujących i zaawansowanych. Będziesz mógł poznać asany jogi, rozruszasz całe ciało, wzmocnisz mięsnie i kręgosłup, ciało stanie się bardziej elastyczne. Będziesz mógł połączyć aktywny wypoczynek z relaksem, zharmonizować ciało i umysł.
Joga akademicka, hatha joga to ćwiczenia ciała, które mają za zadanie wzmocnić całe ciało. Uczy jak wzmacniać mięśnie, które się osłabiają i rozciągnąć te które się przykurczają, jak poprawić ruchomość w naszych stawach, jak nauczyć się jak dbać o siebie i niwelować wady postawy. Doprowadza Twoje ciało do symetrii między prawą i lewą stroną, zwiększa świadomość twojego ciała, poprawia krążenie krwi w organizmie, reguluje trawienie, uspokaja twój układ nerwowy i hormonalny.
Joga twarzy
Joga twarzy to naturalny sposób na zachowanie pięknego, młodego wyglądu. Ćwiczenia, wykonywane regularnie i we właściwy sposób, lepiej niż kremy poprawią owal twarzy, zredukują głębokość zmarszczek i zapewnią relaks zmęczonej skórze. Joga twarzy to rodzaj gimnastyki twarzy, która ma na celu przywrócenie skórze jędrności, poprawienie krążenia krwi, eliminację toksyn, wygładzenie i profilaktykę zmarszczek, a w efekcie rozjaśnienie skóry i jej odmłodzenie.
Joga twarzy bazuje na holistycznym systemie technikczerpiących z jogi i ajurwedy. W skórze twarzy znajduje się ponad 50 mięśni, które można ćwiczyć tak jak każde inne. Dzięki regularnemu treningowi zwiększają swoją objętość i poprawia się ich napięcie.
Joga śmiechu
Jogę śmiechu (Hasyayoga) stworzył indyjski guru Jiten Kohi. Joga Śmiechu to rodzaj śmiechoterapii – łączącej śmiech i jogę oddechu. Jest zupełnie nową koncepcją opartą na zasadzie, że śmiech jest korzystny dla zdrowia i że każdy może się śmiać bez stymulacji z zewnątrz. Idea jogi śmiechu opiera się na ponownym nauczeniu dorosłych jak się śmiać bez powodu i kultywować radość dziecięcych zabaw. Podstawowym założeniem tej metody jest brak możliwości rozpoznania przez nasze ciało tego, czy śmiech jest naturalny czy fałszywy. Szczery i spontaniczny śmiech to samo zdrowie. Śmiejąc się nie tylko poprawiamy sobie nastrój, ale również pozytywnie oddziałujemy na nasze ciało. Dotleniamy niemalże każdą komórkę organizmu, włącznie z mózgiem i stajemy się bardziej rozluźnieni. Wzrasta też nasz odporność.

Oddech oczyszczajacy (Sudarrshan Kriya)
To unikalna technika oddechowa – głęboko relaksująca, usuwająca napięcia. Sudarshan Kriya oczyszcza organizm z toksyn a umysł z emocji. Odciąża system immunologiczny przywracając zdrowie oraz głęboko odpręża regenerując system nerwowy i przywracając siły witalne (widoczne jest to między innymi poprzez redukcję poziomu kortyzolu w organizmie).
SBF Soul Body Fusion
To technika trwałego połączenia i zintegrowania duszy z naszym ciałem.
Jej twórcą jest Jonette Crowley - sama mówi o tym iż jesteśmy magnes, który przyciąga to czego pragniemy, a połączenia duszy z naszym ciałem ten o to magnes w nas wzmacnia
i jesteśmy zdrowsi, szczęśliwsi, piękniejsi i całkowicie spokojni.
Do zobaczenia w cudownych okolicznościach :)
Source: www.facebook.com