Relocation Party
DZiK

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

ven. 18/08/2017 de 19h00 à 4h00/strike>

DZiK
Belwederska 44A
00-594 Mokotów
Poland
Ludzie wędrują od zawsze, przemieszczają się, zmieniają otoczenie w poszukiwaniu nowego miejsca, w poszukiwaniu pracy, w poszukiwaniu bezpieczeństwa. Gdy nie musisz uciekać, gdy granice są otwarte, kiedy nie jesteś głodny, gdy stać cię na mieszkanie i łatwe życie to inni chętnie wyciągają ręce do pomocy. Gdy jesteś czysty zagadną, gdy nie pytasz o jedzenie sami cię ugoszczą, kiedy masz siłę i możliwości działać sam to jeszcze dostaniesz wsparcie i dobrą radę na drogę od świata. Tak można migrować - gdy masz znajomych, kiedy znasz języki i pełne konto. Inaczej gdy uciekasz, nie znasz świata, nie masz za co przeżyć i gdzie się schronić, gdy jesteś uchodźcą.
Tą imprezą chcemy się pożegnać na jakiś czas z Warszawą i z Wami wszystkimi. Dostaliśmy od losu wspaniałą szansę wyjazdu do Holandii, mamy pracę, super szkołę dla córek i "relocation assistance" chociaż o nic nie prosiliśmy.
Dlatego chcemy się podzielić z tymi, którzy potrzebują. Chcemy się podzielić z tymi, którzy w naszym kraju próbują odnaleźć dom, chociaż są tu niechciani. Chcemy zebrać jak najwięcej kasy dla uchodźców - na ich "relocation assistance".
Cieszę się, że to wspaniałe miasto Warszawa - miasto, które mamy możliwość budować razem od lat, mimo swoich wad, ma tysiące wspaniałych ludzi i ogromne pokłady serdeczności i empatii. Dzielmy się!
Ania i Mateusz aka Miesto i Ściecha :)
Specjalnie na tę okazję przygotujemy parę atrakcji:
Zbiórka:
Refugees Welcome Polska
Kuchnia:
Curry On! by Vienio
Arabskie i Afrykańskie klimaty - Refugees Welcome
Specjalny show:
Ritmo Bloco 20.30
DJ'S:
19.00 Deba
21.00 DJ Sport & DJ Dzidziuś (Wszyscy Graficy To Muzycy)
00.00 Alek Hu_Dzik
02.00 Baczyński aka KRIZM (BMW)
Więcej atrakcji wkótce!
Czekamy na Was!
Wpłata minimum 10 pln na bramce. Ponadto większość kasy z kuchni idzie również na ten cel, a DJ'e grają za free.
Source: www.facebook.com