Moc Kobiety, Odzyskaj swoją moc, uwolnij złość i frustrację
Studio Jogi i Terapii Naturalnych Jogamed

sam. 02/09/2017 de 16h00 à 20h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Studio Jogi i Terapii Naturalnych Jogamed
ul. Herbsta 2
Warsaw
Poland
2 września (sobota) g. 16.00-20.00 - Moc Kobiety - Odzyskaj swoją MOC uwalniając złość i frustrację
Ten warsztat dedykuję głównie kobietom, które odczuwają ogromną wściekłość. Ta wściekłość, złość i agresja nie jest tylko Twoja, ona pochodzi z przeszłości… z historii twojej rodziny… kiedy na przykład twoja matka/babka lub inna kobieta w twoim rodzie musiała stawać czoła męskim zadaniom: czyli utrzymać rodzinę, chronić swój dom i bliskich…wtedy obok opieki troski, karmienia i łagodności musiała zarabiać, bronić i chronić… Wtedy kobieta nadużywa swojej energii kobiecej, traci wdzięk i łagodność, a na to miejsce pojawia się wściekłość i agresja.
W trakcie warsztatu: oczyszczanie złości i wściekłości zprzeszłości. tej przekazanej pokoleniowo (już od 5 miesiąca życia w łonie matki) i tej bieżącej w celu odzyskania swojej kobiecości i mocy.
W trakcie warsztatu nauczysz się jak pracować z emocją, jak pozwalać jej, aby komunikowała się z Tobą i jak ją przetransformować, aby Tobie służyła.
Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener jogi kundalini i uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).
Koszt - 150 zł. Obowiązują zapisy osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy Opłaty wnosimy gotówką w Studio lub na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.
Source: www.facebook.com