OdLOTTOwa jazda z Poland Business Run
Poland Business Run

ven. 15/09/2017 de 0h00 à 23h59

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Poland Business Run
Henryka Siemiradzkiego 17/2
31-137 Kraków
Poland
Wyjeździj z nami Centrum Rehabilitacji dla beneficjentów Poland Business Run!
Rowerzyści! Potrzebujemy Was i Waszych kilometrów! Po co? Możemy dzięki nim otworzyć nasze Centrum Rehabilitacji. Startujemy w ogólnopolskiej akcji „odLOTTOwa jazda”, w której razem z 49 innymi organizacjami będziemy walczyć o jak największą liczbę przejechanych kilometrów. Jeśli uda się nam zdobyć jedno z czterech pierwszych miejsc, otrzymamy pieniądze, za które kupimy sprzęt rehabilitacyjny, USG, a także meble, komputery i potrzebne oprogramowanie.
Dlaczego to dla nas takie ważne?
Będzie to pierwsze miejsce w kraju, skupiające specjalistów, którzy mają prawdziwe doświadczenie w pracy z osobami po amputacjach. Tutaj też nasi beneficjenci będą mogli naprawdę „stanąć na nogi” – w centrum bowiem nauczą się chodzić na protezach, które im wybiegamy w Poland Business Run.
Jak możecie się do tego przyczynić?
Bardzo łatwo – dołączcie już teraz do naszej drużyny w Endomondo i zacznijcie nabijać na konto fundacji kilometry przejechane na rowerze! Jak to zrobić?
Kliknijcie „Dołącz” po przejściu na link prowadzący do naszej drużyny w Endomondo: https://www.endomondo.com/teams/33637089
Zobaczcie, że możecie zapraszać do rywalizacji swoich znajomych. W naszej drużynie może znaleźć się aż 10000 osób. Im nas będzie więcej, tym więcej kilometrów uda się nam wyjeździć.
Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe (jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie), które nie zostały wprowadzone na Endomondo ręcznie - m.in. dopuszczane są pliki z zegarków wyposażonych w GPS.
„Kręcenie” kilometrów już trwa! Kończymy 15 września 2017 r. o godz. 23:59:59. Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo będzie się pokazywać licznik z pierwszymi 15 miejscami – organizacjami, które w danym momencie będą miały przejechane najwięcej kilometrów. Liczymy, że zawsze na tej liście będziemy pojawiać się właśnie my.
To co? Podejmujecie z nami wyzwanie? Walczymy razem o jedno z czterech miejsc na liście i wyposażamy nasze Centrum Rehabilitacji?
Source: www.facebook.com