Džiaze tik merginos | Papildomas seansas
Kino teatras "Pasaka"

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 21/08/2017 de 21h00 à 23h30/strike>

Kinas po žvaigždėmis
Katedros a. 4
35240 Vilnius
Lithuania
Pirmojo „Džiaze tik merginos“ seanso bilietams dingus greičiau, nei daug kas spėjo apsidairyti, skelbiame vienintelį papildomą Marilyn Monroe pasirodymą „Kine po žvaigždėmis“ rugpjūčio 21 d.
Išankstiniai bilietai: http://bit.ly/KPZ-dziaze-tik-merginos
apie filmą
1929-ųjų Šv. Valentino dieną Čikagoje įvyko kruvinas gangsterių susišaudymas, kurio liudininkais tapo du samdomi džiazo muzikantai. Prasidėjus mafijos persekiojimui porelei nelieka nieko kito kaip tik griebtis šiaudo ir apsimetus moterimis įsilieti į merginų kolektyvą, keliaujantį koncertuoti į Floridą. Čia vaikinai, jau prisistatantys kaip Džozefina ir Dafnė, sutinka žaviąją Daną Kovalčyk (akt. Marilyn Monroe), arba Širdelę. Save ji vadina bebalse dainininke džiazo orkestre ir siekia vienintelio tikslo – ištekėti už milijonieriaus.
„Džiaze tik merginos“ – tai kultine tapusi klasikinė persirengėlių komedija, kurioje vyriškasis pasaulis susiduria su vaikščiojimu aukštakulniais, kasdienėmis makiažo procedūromis, po persirengimo kambarį sklandančiomis merginų paslaptimis ir išskirtinėmis milijonieriaus simpatijomis.
Source: www.facebook.com