Kunye massaaž ja erinevad teraapiad Angala Väekojas
Angala Väekoda

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mar. 20/06/2017 de 11h00 à 17h00/strike>

Angala Väekoda
Tallinna mnt 42
79512 Rapla
Estonia
Armsad sõbrad ja teekaaslased!
Alates 2017.a aprillist teostab Kaja Pajumäe- Massov teisipäeviti Angala Väekojas Kunye massaaži ja erinevaid teraapiaid.
Millist massaaži või teraapiavormi valida, on kõige parem välja selgitada koostöös spetsialistiga seansile tulles/seansi käigus kohapeal nii vestluse, kui keha füüsiliste näitajate põhjal.
Massaaži/teraapiaseanss kestab 1 tund.
Energiavahetuse tasu seansi eest on 25 EUR, mille palume kaasa võtta sularahas.
Valida saate järgnevate kellaaegade vahel:
11.00; 12.30; 14.00; 15.30-broneeritud; 17.00.
Registreerumine telefonil 5250178 või kirjutage meiliaadressile: angalavaekoda@gmail.com . Võite jätta teate ka Angala Väekoja sõnumitesse. Andke ka teada, millist seansi kellaaega te soovite. Kindlasti vastame teile esimesel võimalusel ja kinnitame soovitud kellaaja olemasolu korral broneeringu.
--- --- --- --- ---
Kaja Pajumäe- Massov endast:
Minu tutvumine Tiibeti traditsioonilise meditsiiniga algas 2008.a, mil läbisin mantraravi kursused. 2014. aastast alates olen õppinud ja praktiseerinud Kunye massaaži ja erinevaid teraapiaid: kupud ja kupumassaaž, kivimassaaž ja kividega soojendamine, meridiaani- ehk kanalimassaaž, mokša ehk punktide soojendamine energeetiliste blokkide eemaldamise eesmärgil, yuk cho ehk teraapia keppidega, kompressid, vannid ja Nejang Yoga, meditatsioonid ja puhastav hingamine.
Õpin edasi - käsil on kolmas aasta 4-aastasest tsükliõppest Eesti Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini Akadeemias, kus õpetajateks on selle rahvusvahelise kooli looja dr Nida Chenagtsang, tiibeti arstid Venemaalt, Ameerikast, Tiibetist ja pikaaegselt Eestis praktiseerinud terapeut Anu Rootalu- Wachsmann.
Reikiravi õppisin aastatel 1993 – 95 Venemaa koolkonna õpetajate käe all.
Rakenduspsühholoogiat õppisin aastatel 2009 – 2013. Neurolingvistilist programmeerimist moodulõppena kolme aasta jooksul Alexander Kotshubei juures, külastades lisaks ka Andrus Kahni, Viigi Viili, Ave Eero ning Karneliia Pressi lühikoolitusi.
Täiendkoolitusprogrammide raames ja grupiteraapiana olen tutvunud Gestaltteraapiaga – õpetajateks Karmen Tall, Meiki Jõgiste ja Malle Päeva. Veel olen lähemalt kokku puutunud erinevate kunstiteraapia liikide, kristalli- ja aroomiteraapiaga.
Omandatud teadmisi ja oskusi olen soovijaile seni pakkuda saanud rohkem Tallinnas, aprillikuust alates ka kodukandis Raplas.
Imeliste kohtumisteni Angala Väekojas!
Angala Väekoda asub Raplas Tallinna mnt 42 (0-korruse kaminakojas) https://www.facebook.com/angalavaekoda/
Source: www.facebook.com