Jak uzdrowić siebie i swoje życie?-joga, medytacja i uzdrawianie
Studio Jogi i Terapii Naturalnych Jogamed

sam. 09/12/2017 de 12h00 à 19h30

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Studio Jogi i Terapii Naturalnych Jogamed
ul. Herbsta 2
Warsaw
Poland
Jak uzdrowić siebie i swoje życie? - joga, medytacja i uzdrawianie
Zapraszam na warsztat - który jest wprowadzeniem do kursu medytacji i uzdrawiania w dniach : 20-21 styczeń 2018, 10-11 luty 2018 (sobota g. 12.00-19.00 i niedziela g. 10.00-17.00) oraz 2-4 marzec 2018 - warsztat wyjazdowy- Trzecie oko w dniach 2-4 marzec.
Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie”. Zamiast nawiazywać bezpośrednią relację ze Światem, robimy to poprzez nasze idee i wyobrażenia, które oddzielają nas od rzeczywistości. Myślimy, że świat jest dokładnie taki jakim go widzimy. Nasza świadomość istnieje w ciagłej alienacji. Mamy zasłonę z wyobrażeń przed naszymi oczami, która odcina nas od realnego świata. Zasłona wyobrażeń w kontakcie w rzeczywistością się porusza i widzimy jak obrazy czy wyobrażenia się przesuwają i uznajemy to za rzeczywistość. Używamy terminu założenia, aby odnieść się do zestawu definicji, interpretacji, pomysłów i ocen, które kiedy w nie ślepo wierzymy, oddzialają nas od rzeczywistości. Te założenia są częścią naszej struktury mentalnej, ale nie zdarzenia.
Jak mówisz ten pokój jest duży, jakość duży jest w Tobie, nie w pokoju. Twoje założenia powodują, że tworzysz relacje ze wszechświatem w specyficzny sposób i to tworzy tendencje.
Ścieżka neutralności jest opara na pozwoleniu na doświadczenie dokładnie takie jakie ono jest i wtedy kiedy się pojawia, bez tworzenia jakich kolwiek założeń. Kiedy pozwolimy na to, aby proces interpretacji doświadczenia został osłabiony, dystans pomiędzy uzdrowicielem a wszechświatem jest zredukowany i możne on poczuć się jednym ze wszechświatem.
W Sat Nam Rasayan praktyka neutralności prowadzi do stanu braku rozróżnienia.Ten stan, implikuje jedność indywidualnej świadomosci z uniwersalną świadomością. Podczas kiedy nadal rozpoznajemy siebie, indywidualna świadomość rozpoznaje siebie jako część wyższej świadomosci, która jest wszystko obejmująca.
Koszt: 300 zł. Miejsce rezerwuje złoszenie i wpłata zadatku 100zł.
Zgłoszenie: podaj imię i nazwisko+ telefon kontaktowy oraz dokonaj wpłaty zaliczki na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zgłoszenia: jogamed1@gmail.com,
Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)
Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. W kwietniu 2008 ukończyła I w Polsce kurs instruktorski (certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute). Od stycznia 2008 roku prowadzi regularne zajęcia jogi kundalini w Warszawie. Praktykę jogi rozpoczęła w 2001 roku od hatha jogi (u Adama Bielewicza i Sławomira Bubicza) i tantra jogi (Ar Luczis Pustota). W kwietniu 2012 ukończyła II stopień nauczycielski Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. We wrześniu 2014 roku uzyskała uprawnienia trenera instruktorów jogi kundalini "Associate Trainer".
Terapeutka Jogi hormonalnej - ukończyła 3 stopniowy kurs Jogi Hormonalnej u autorki tej metody Dinah Rodrigues w lipcu 2012. Kurs jest autoryzowany przez Międzynarodową Organizację Jogi (International Yoga Teachers Association). Terapeuta jogą dla kobiet - absolwentka kursu dla nauczycieli jogi "WOMB Yoga" - sierpień 2015r.
Uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan -metoda uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej technologii – Guru Dev Singha. Ukończyła kursy 1 i 2 stopnia Sat Nam Rasayan (Poziom 1 - Praktyk, poziom 2 - Uzdrowiciel). Prowadzi kurs Sat Nam Rasayan poziomu 1 w Polsce. Od 2008 oferuje indywidualne sesje Sat Nam Rasayan.
Terapeutka dźwiekiem, Ukończyła kurs „Mistrzostwo Gongu” u DONA CONREAUX w październiku 2009r. -oferuje regularne kąpiele w dźwiekach gongu i mis tybetańskich.
Prowadzi warsztaty i zajęcia joga dlaoczu - ukończyła pogłębiony kurs korekcji wad wzroku „WZROK i RELAKS” w Szkole Widzenia Siejgieja Litwinowa w listopadzie 2003r.
Absolwentka SGH i Studiów Podyplomowych na AWF Warszawa na Wydziale Rehabilitacji. Studiowała hatha jogę (asany) u prof. Szopy i jogę psychiczną u prof. Lesława Kulmatyckiego.
Source: www.facebook.com