„Miłość po włosku”
Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 19/06/2017 de 19h00 à 20h30/strike>

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku
Wojska Polskiego 13
87-800 Włocławek
Poland
Spektakl, który miał swoją premierę w Teatrze Afisz w Toruniu to nieco pikantna historia miłosna, która toczy się w rodzinie o mocno skomplikowanych wzajemnych zależnościach. Ukazuje tytułową miłość jako namiętność, bliskość, wzajemną fascynację ale też delikatność, uśmiech czy zwykłe ciepło… Oczywiście wszystko to w przezabawny sposób… Nie dziwi zatem nikogo, że w życiu rodziny pojawią się nagle kobiety w bieliźnie, tancerze go-go, zakochane nastolatki i… POLSCY HYDRAULICY!
„Miłość po włosku” - plakatSpektakl, który miał swoją premierę w Teatrze Afisz w Toruniu to nieco pikantna historia miłosna, która toczy się w rodzinie o mocno skomplikowanych wzajemnych zależnościach. Ukazuje tytułową miłość jako namiętność, bliskość, wzajemną fascynację ale też delikatność, uśmiech czy zwykłe ciepło… Oczywiście wszystko to w przezabawny sposób… Nie dziwi zatem nikogo, że w życiu rodziny pojawią się nagle kobiety w bieliźnie, tancerze go-go, zakochane nastolatki i… POLSCY HYDRAULICY!
Historia zwykłej, nieco zwariowanej rodziny, opowiedziana w piosenkach, których całkiem nowy, kabaretowy tekst przymierzono do lubianych włoskich przebojów z repertuaru Drupiego, Adriano Celentano, Francesco Napoli i innych.
Komedia łatwa, lekka i przyjemna choć nie pozbawiona frywolnych, a może i pikantnych, szczegółów w wykonaniu aktorów Teatru Afisz z Torunia, w trakcie której widz przeżyje wstrząsy i rozterki, romantyczne uniesienia i, a może przede wszystkim, ubawi się do łez!
Znakomita rozrywka na ciepły, czerwcowy wieczór!
Scenariusz i reżyseria: Jacek Pietruski,
Opracowanie muzyczne: Krzysztof Zaremba,
Występują: Anna Katarzyna CHUDEK, Grażyna RUTKOWSKA KUSA, Krzysztof PARDA/Krzysztof GRZĘDA, Krzysztof ZAREMBA
Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 40 zł, Ulgowy 30 zł, Rząd XVIII 25 zł
• BALKON – 20 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00-18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, tel: 54 231 47 66
Source: www.facebook.com