AyukoYamada ve NaruTanaka ile Mitakara buluşması Üç Hazine
ÇATI Çağdaş Dans Sanatçıları Derneği

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

Du 19/06/2017 18h30 au 20/06/2017 21h00/strike>

ÇATI Çağdaş Dans Sanatçıları Derneği
Lüleci Hendek Caddesi, Hacı Mimi Külhanı Sokağı, no:1 Kat:3
Istanbul
Turkey
Naru Tanaka ve Ayuko Yamada ile
Üç Hazine Buluşması : Mikusano Mitakara
19 20 Haziran pazartesi ve salı 18:30-21:00 arası
Mikusano Mitakara = 3 hazine
Kayıt için : catidans@outlook.com adresine başvurunuz.
Mikusano Mitakara = Üç Hazine, veya eski Japonya’daki adıyla Ta MaChi sihiri
Mikusano Mitakara’yı yani Üç Hazineyi bedenimizle deneyimlemek bağlantıları yenileme ve geliştirme, hayat kalitemizi artırmak için bize rehber ve araç olur. Mikusano Mitakara’nın eski adı “Tüm sihirlerin kaynağı” demek olan Ta-Ma-Chi sihiri.
Ta = Tana-Soeru
Ma = Makoto-Noru
Chi =Chino-MichiTohsu
Mikusano Mitakara nedir?
1. Keyifli Gelenek: Mitakara birlikte keyifli ve yaratıcı bir biçimde yaşamanın doğal yoludur. Herkes bu yolu beden hareketleriyle öğrenebilir ve çabasız bir şekilde sürdürebilir. Bu yol sanatın, festivallerin, toplumsal yaşamın ve tüm keyifli insan faaliyetlerinin temelini oluşturur.
2. En Kolay Yol: Fiziksel acılardan, duygusal ızdıraptan ve zihinsel sorunlardan özgürleşmenin en basit, kolay ve hızlı yoludur. Doğrudan yaşam, beden ve ruhla bağlantıya geçerek insan kolayca keyifli, mutlu ve huzurlu olmanın yolunu bulabilir.
3. Sihirli Alışkanlık: Üç gündelik pratik alışkanlığın sihirli bir birleşimidir: Tana-Soeru/ Makoto-Noru/Chino-MichiTohsu. Suwan kabilesi buna Ta-Ma-Chi sihiri adını vermiştir. Mitakara benzeri şamanik gelenekler dünyanın her yerinde mevcut olmuştur.
Mikusano Mitakara = Three Treasures, or called Ta Ma Chi Magic in ancient time in Japan.
Getting “MikusanoMitakara” = Three Treasures by body will guide you to improve relationship with your peers, promote better health, and enrich the quality of your life. Another ancient name of “MikusanoMitakara” is “Origin of all Magic ” and “Ta-Ma-Chi Magic”.
Ta = Tana-Soeru
Ma = Makoto-Noru
Chi = Chino-Michi Tohsu
What is Mikusano Mitakara?
1. Joyful Tradition “Mitakara” is the ancient way to live joyfully and creatively with each other. Everyone can easily acquire through body movements and can continue it without any effort. It becomes basis of art, festival, community and all the joyful human activities.
2. Easiest Way It is the best way to be free from physical pains, emotional sufferings and mental problems. By accessing directly to life, body, and soul, one can easily find the way to be joyful, happy and peaceful. “The best way” means the easiest, simplest and fastest.
3. Magical Habit It is the magical combination of three practical daily habits; “ Tana-Soeru/ Makoto-Noru/Chino-MichiTohsu”. Suwan tribe has called it “Ta-Ma-Chi” Magic. Similar shaman traditions as “Mitakara” have existed all over the world.
Source: www.facebook.com