Sekrety szczęśliwego dzieciństwa. Warsztat III
TuCzyTam. Kamienica 12

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 19/06/2017 de 17h00 à 19h00/strike>

TuCzyTam. Kamienica 12
Bydgoszcz, ul. Poznańska 12
Bydgoszcz
Poland
Warsztaty coachingowe dla Rodziców, które odbywają się w Kamienicy już od jesieni. Poruszamy w nich tematykę bliską sercu kazdego Rodzica, któremu zależy na szczęśliwym dzieciństwie swojego dziecka.
Tworzymy miłą atmosferę, możliwość wymiany doświadczeń. Zapewniamy solidną dawkę wiedzy.
Zapraszamy osoby nowe, gdyż każdy z tematów realizowany jest oddzielnie. Czekamy także na stałych uczestników spotkań. Tym razem dołączy do nas Pani Daria Betańska, która działa cuda z pomocą mis tybetańskich. Relaks gwarantowany.

TEMAT: "Upór nie jedno ma imię".
Czas trwania 2 godziny
Koszt: 50 zł.
TERMIN - 18.06.2017 godz. 17.00 - 19.00
Zapisy: elzbieta.bojdo@gmail.com
Opis wydarzenia:
I część :
Co to jest upór? Czy uparciuch przysparza samych problemów?
Dzieci uparte mają bardzo silne poczucie niezależności, któremu towarzyszy kłótliwość, nieustępliwość i bunt. Wychowywanie uparciucha jest nie lada wyzwaniem i powoduje wiele frustracji. Jego silna wola pozostaje w konflikcie z tym, co uważasz za najlepsze dla niego i dla rodziny.
Osoby uparte odznaczają się stanowczością, pewnością siebie, dociekliwością, zdecydowaniem i wytrwałością.
Warsztat odpowie na pytanie: Jak wydobyć w zachowaniu dziecka te dobre i wartościowe cechy? Jak kierować silną wolą dziecka, by pozwoliła mu osiągną w życiu sukces? Jak zachować cierpliwość i spokój?
II część:
Koncentruje się na medytacji polegającej na połączeniu dźwięku mis tybetańskich z melorecytacją. Głęboki relaks pozwala na spojrzenie z dystansem na siebie i sytuacje wokół nas. Zawiera także ćwiczenia relaksacji z wykorzystaniem oddechu, które wspomogą relację wewnętrzną ze sobą oraz z naszymi bliskim.
Source: www.facebook.com