Rüyalarımızın Mesajları
Ruhsal Dönüşüm Atölyesi

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 20/05/2017 de 15h00 à 17h00/strike>

Ruhsal Dönüşüm Atölyesi
Caferağa Mah. Sakızgülü Sk. Taranto Apt. No:7 Kat:1
34710 Kadıkoy
Turkey
Rüyalar aynı parmak izi gibi kişiye özeldir, bize ruhumuzdan gelen mesajları ileten en saf kaynaktır. Rüyaların doğru yorumlanması çok önemlidir çünkü bize hayatımızın her alanı için bilgi verirler ve çözüm yolunu gösterirler.
Tekrar eden bazı deneyimlere çözüm bulma noktasında da rüya yorumu büyük önem arzeder, sadece rüyayı görmek bile bizi şifalandırır. Ancak rüyalarımızı yorumlayıp onların rehberliğinden faydalandığımızda, bazı eylem planları ile yorumu hayata geçirdiğimizde yaşamımızı değiştirecek eşzamanlılıklar ve mucizeler kaçınılmaz olacaktır.
Rüyalarımızın rehberliğine güvenmek içimizdeki Öz’ümüze güvenmektir. Rüyalar; hayatın kendisi gibi bize sunulan bir armağandır. Yorumlanmamış her rüya mesaj kutusunda biriken mailler gibidir. Onları açıp okumalıyız ki mesajını alalım. Öz’ümüze yaptığımız bu yolculukta okunmamış mesaj,yorumlanmamış rüya kalmasın.
Eğitmen Zehra Saygılı
0532 069 76 12
Not:Kurumumuzda yapılan seminer ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.
Source: www.facebook.com