Bir Zamanlar " - Destek Gösterisi
https://www.facebook.com/istanbulimpro/

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

ven. 21/04/2017 de 20h30 à 22h30/strike>

Istanbulimpro
Halitağa caddesi Şadırvan Pasajı no:28 Kadıköy
34716 Istanbul
Turkey
BİR ZAMANLAR...
Doğaçlamanın gelişim ve ilerleyişini gelecek nesillere tanıtmak için 11-13 Mayıs tarihleri arasında California ve Chapman Üniversitelerinin ortak organizasyonuyla Irvine California'da teorisyenler, eğitmenler, uygulayıcılar, oyuncuların bir araya geldiği bir sempozyum gerçekleşiyor.
“Global Improvisation Initiative 2017” isimli bu sempozyum en başta doğaçlama tiyatronun atalarından Keith Johnstone olmak üzere tüm dünyadan pek çok oyuncu, teorisyen ve eğitmene ev sahipliği yapmakta.
Türkiye’nin ilk Doğaçlama Tiyatro grubunun kurucularından ve yine Türkiye’de Doğaçlama Tiyatro üzerine yazılan ilk kitap olan “Doğaçlama için Elkitabı”nın yazarı, uzun yıllardır istanbulimpro ekibiyle çalışmalarını yürütmekte olan Koray Tarhan, California'da, biri “Toplumsal Hareketlerde Doğaçlama” konulu, diğeri “Terapiden Performansa Bir Zamanlar Formatı” üzerine iki sunum gerçekleştirecek.
“Bir Zamanlar…” konsepti Koray Tarhan ve Tolga Erdoğan'a ait olan, oyuncuların her oyunda yepyeni bir öykü yarattığı bir format. Seyircinin performans esnasında yarattığı öykü o an, o saniye sahnede oyuncularla can buluyor.
Koray Tarhan, improlog.blogspot.com yazarı, Uluslararası İstanbul İmpro Festivali Koordinatörü ve Applied Improvisation Network üyesi. Bugüne kadar dünyada pek çok İmpro festivalinde oyuncu olarak yer aldığı gibi alanında sunumlar yaptı. Amsterdam, Berlin, Chicago, Beijing, and Ljubliajana bunlardan bazıları.
Ve bu yolculukta desteklerinize ihtiyacımız var…
istanbulimpro ekibi olarak moderatörlüğünü Psikolog Tolga Erdoğan’ın gerçekleştireceği ve Koray Tarhan’ın da oyuncu olarak yer alacağı “BİR ZAMANLAR…” oyunumuzu Global Improvisation Initiative 2017 öncesi son bir kez sergileyeceğiz. Yaklaşık 1 saat süren oyunumuzun ardından katılımcılarla oyun, format ve California’da gerçekleşecek sunum üzerine sohbet olacak.
21 Nisan Cuma saat 20.30’da “BİR ZAMANLAR…” oyunumuzu istanbulimpro SAHNE’de izlemeniz mümkün.
Biletler “tiyatrolar.com.tr” ve tiyatro gişesinde
İletişim
E-Posta: istanbulimpro@gmail.com
Tel: 0 (544) 580 14 00
Osmanağa Mahallesi Halitağa Caddesi Şadırvan Pasajı
No:28 Kadıköy
34714
www.istanbulimpro.com
www.globalimprovisation.com
Source: www.facebook.com