Startup Your Weekend. Trendy i technologie
https://www.facebook.com/StrefaStartupGdynia/

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

ven. 21/04/2017 de 17h30 à 19h30/strike>

Strefa Startup Gdynia
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
81-451 Gdynia
Poland
Kiedy: 21.04.2017 (piątek), godz. 17:30-19:30
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, coworking
Wstęp wolny, wymagana rejestracja https://startupyourweekend2.evenea.pl/
Jakie są trendy w świecie technologii? Co to jest UX i dlaczego jest o nim tak głośno? Czy warto mieć swoją stronę www i z jakich narzędzi się obecnie korzysta? Zapraszamy na Startup Your Weekend w nowej odsłonie - podczas którego zaserwujemy Wam sporą dawkę trendów ze świata "internetów" i projektowania.
Z nowinkami zapoznają was eksperci, dla których bycie na bieżąco z trendami jest jak poranne mycie zębów. Będą Startupy, ale będzie też Weekend! W luźnej i twórczej atmosferze dowiecie się rzeczy, o których nie przeczytacie w internecie, a po spotkaniu będziecie mogli zintegrować się przy pysznej lemoniadzie.
Kogo poznasz?
Naszymi gośćmi będą Radek Tar Hask'ha z UXPin oraz Sebastian Łubik z DailyWeb
Radosław Taraszka jest projektantem User Experience w polskim start-upie UXPin. Projektowaniem zajmuje się od 2009 roku. Zanim dołączył do załogi UXPina związany był z Ideacto, Divante i Witflow. Zajmuje się również badaniem i projektowaniem narzędzi do nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży.
Sebastian Łubik opowie o trendach w świecie WWW, czyli narzędziach i technologiach z których powinna korzystać Twoja strona internetowa. Sebastian jest absolutnym Geekiem i pasjonatem nowych technologii z ukierunkowaniem na WWW. Na co dzień prowadzi bloga technologicznego DailyWeb
Dla kogo?
Zapraszamy osoby z pomysłem na biznes, jak i już rozwijających swoje startupy. Z przyjemnością zobaczymy w naszym gronie również naukowców i studentów, którzy chcieliby podejrzeć, jak rozpocząć swoją biznesową przygodę.