Jarry - mały wielki pies szuka swojego bohatera ! ! [Kaj już w domu :)]
Asowe Adopcje - Schronisko Na Paluchu

Du 10/04/2018 19h00 au 17/04/2018 19h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+01:00)

Schronisko Na Paluchu
ul. Paluch 2
02-197 Warsaw
Poland
JARRY
Wiek: 6 lat
Waga: 15 kg
Data przyjęcia: 29.05.2016
Nr ewidencyjny: 1030/16
Jarry to niskoskanalizowany pies ;) Raczej typ indywidualisty jednak gdy kogoś pozna potrafi reagować bardzo entuzjastycznie na jego widok, wybrańcy mogą liczyć również na buziaczki. Na spacerach jest grzeczny i nie zaczepia innych samców, mimo że za nimi nie przepada. Jest natomiast w stanie dogadać się ze spokojną suczką. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, musi dokładnie wszystko obwąchać.

Póki co Jarry nie jest nakolankowym pieszczoszkiem i możliwe że nigdy nie będzie. To jednak pies z potencjałem na fajnego przyjaciela. Potrzeba mu tylko trochę czasu, zrozumienia i działania wedle zasady 'nic na siłę'.
Jarry jest również stałym bywalcem paluchowych imprez, na których ze spokojem znosi ludzkie zainteresowanie i pięknie pozuje do zdjęć :) To właśnie dzięki temu wiemy, że perfekcyjnie jeździ zarówno samochodem jak i autobusem, więc nada się na członka rodziny, która dużo podróżuje. Okazał się również typowo miastowym psem, któremu hałas i tłumy nie przeszkadzają.
Kawał życia jeszcze przed nim. Może i jest zupełnie zwyczajnym, niczym nie wyróżniającym się psem ale czy to jest powód by przez rok pobytu w schronisku nie zadzwonił ani jeden telefon w jego sprawie? Jarry zmieści się nawet w najmniejszym mieszkanku, nie jest ani szczególnie energiczny ani nie ma trudnego charakteru. Naprawdę warto go poznać i dać mu szansę!
---
EDIT ---ADOPTOWANY :)

Kaj umiera...on jeszcze o tym nie wie...nie zachowuje się jak pies, który ma nad sobą wyrok...Ale my mamy tego świadomość i szukamy dla niego domu i opieki na czas, jaki mu pozostał. Kajowi usunięto śledzionę, rokowania są złe, więc tego czasu jest już prawdopodobnie bardzo mało.
Kaj ma ok 9 lat, w schronisku mieszka od 2009 roku. Dobrze dogaduje się z suczkami, więc może zamieszkać z psią koleżanką. Kaj to psiak z charakterem, nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych i dotykania po łapach . Ale mimo tych drobnych "wad" Kaj to naprawdę fajny pies i nie rozumiemy, jak to możliwe, że przez tyle lat nikt go nie zauważył.
Jeśli chcesz dać Kajowi ostatnią przystań, zadzwoń do jego Wolontariuszek: Asi 604 133 894, Bożeny 531 377 477 i Edyty 881 755 881
więcej o Kaju(2348/09)
http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/010900536
Source: www.facebook.com