UMED WinterCamp Val di Sole 2018 !
ABC holiday

Du 09/02/2018 20h00 au 18/02/2018 23h00

Fuseau horaire : Rome (GMT+01:00)

Funivie Folgarida Marilleva
Piazzale Folgarida, 30
38025 Dimaro
Italy
Po raz kolejny KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi we współpracy z biurem podróży ABC Holiday zaprasza Was w słoneczne Alpy ! Nadchodzące ferie zimowe spędzimy w niesamowitym regionie Val di Sole! Śnieg, słońce i mega imprezy - tego na pewno nie zabraknie, dlatego nie może zabraknąć również WAS !
Słoneczna Italia jak zawsze rozpieszcza nas pysznym bombardino, idealnym śniegiem, pełnym słońcem, najlepszą pizzą, o winie już nie wspominając. My dokładamy do tego moc atrakcji, szkoleń i powstaje wyjazd idealny !!!. Pamiętajcie o kremach do opalania bo zimą w Dolinie Słońca 90% dni jest słonecznych.

Dla komfortu zamieszkamy w wygodnych apartamentach wprost na stoku, bezpośrednio obok sklepów, restauracji i klubu DaiAngioi. Do Naszej dyspozycji będzie 25 wyciągów (5 linowych – gondola, 15 krzesełkowych i 5 orczykowych) i blisko 40 tras o różnym stopniu trudności. Nie będzie nudy, nie będzie wytchnienia, będzie najlepiej!!!


CENA ZAWIERA

SKIPASS 6 DNI FOLGARIDA I MARILLEVA 25 wyciągów (5 linowych – gondola, 15 krzesełkowych i 5 orczykowych) blisko 40 tras o różnym stopniu trudności. Możliwość poszerzenia skipassa do opcji SK Madonna di Campiglio-Pinzolo-Pejo za jedyne 90 € za 6 dni, junior 50 € , dzieci 0 €.
ZAKWATEROWANIE - w apartamentach*** 4, 5, 6 osobowych przy samym stoku od 50 - 150 metrów (7 noclegów) Rezydencje Artruik- Copai - bezpośrednio przy sklepie / restauracji i klubie DaiAngioi.
TRANSPORT - AUTOKAREM DE LUX - wyjazd z Warszawa, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Toruń, Wrocław.
IMPREZY i EVENTY - opaskę upoważniającą do wstępu na wszystkie imprezy i eventy.
OPIEKĘ rezydentów ABC-Holiday.
SPRZĄTANIE KOŃCOWE - OPŁATY ZA ELEKTRYCZNOŚĆ - OPŁATY ZA SERWIS.
CENA NIE ZAWIERA

Obowiązkowego ubezpieczenia narciarskiego NNW SKI PZU w cenie 79 zł (automatycznie doliczane do umowy).
Obowiązkowej opłaty klimatyczno - rejestracyjnej 20 € osoba (opłata klimatyczna oraz opłata za sprzątanie apartamentów) +5 €/osoba kaucja zwrotna za skipass.

PŁATNOŚĆ:
Link do oferty
http://www.winterevent.pl/wyjazdy/val-di-sole-09-02-18-18-02-18/o-wyjezdzie
Pamiętajcie o kodzie rabatowym AZSUMED ( cena promocyjna tylko z tym kodem oraz gwarancja zakwaterowania z ludźmi z UMED)
Source: www.facebook.com