Festiwal GRAMY (XVI edycja) | Wiosna 2018

Apr
14

From 14/04/2018 10h00 to 15/04/2018 18h00

Timezone : Warsaw (GMT+01:00)

Gdynia Arena
Kazimierza Górskiego 8
81-302 Gdynia
Poland
Gdynia

Gdynia

XVI edycja GRAMY | Wiosenna edycja Festiwalu GRAMY w Gdyni

Data: 14-15 kwietnia 2018;

Godziny: sobota od 10:00 do 20:00 i niedziela od 10:00 do 18:00;

Miejsce: Hala Sportowo Widowiskowa „Gdynia Arena”, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia;

Festiwal Gier Planszowych w Gdyni już po raz szesnasty!

Zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych na koleją edycję ogólnopolskiego święta gier bez prądu czyli Festiwal GRAMY. Szesnasta edycja tej imprezy odbędzie się już 14-15 kwietnia w Gdynia Arena!

Festiwal GRAMY to niepowtarzalna szansa dla wszystkich pasjonatów planszówek, osób poszukujących ciekawego sposobu na spędzenie czasu i rodzin z dziećmi, na poznanie nowych gier, wzięcie udziału w turniejach (w tym eliminacjach do Mistrzostw Polski), a przede wszystkim świetną zabawę przez cały weekend!

Formuła festiwalu jest prosta – przez całą sobotę i niedzielę w Gdynia Arena gramy w gry planszowe, od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które niedawno ujrzały światło dzienne. W Festiwalowej wypożyczalni dostępnych będzie ponad 1000 tytułów, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie.

W wyborze oraz tłumaczeniu zasad wspierać będą uczestników wolontariusze – Żółte Koszulki. Dostępna będzie także lista „20 gram” – lista sugerowanych przez nas gier, których każdy powinien spróbować. Listę gier „20 gram” oraz pełną listę tytułów dostępną podczas imprezy znaleźć będzie można bliżej terminu Festiwalu na stronie www.festiwalgramy.com

Zapraszamy także do wzięcia udziału w Grze Festiwalowej, która będzie ulepszoną formą znaną wszystkim bywalcom Obiegówki. Już od przekroczenia drzwi Gdynia Arena rozpocznie się Twoja pierwsza gra! :)

Dla młodszych uczestników przygotowana będzie strefa Poszukiwaczy Przygód, gdzie znajdzie się wiele atrakcji tj. dmuchany zamek czy specjalnie przygotowana mata sumo.

Organizatorami imprezy są: Miasto Gdynia, Rebel, YMCA w Gdyni oraz Laboratorium Innowacji Społecznych. Partnerami są firma Trefl, Gdynia Arena i Poszukiwacze Przygód.

Patronat nad imprezą objęło Radio ESKA i portal Przystanek Planszówka, Board Game Girl, Gambit TV, Geek Factor, Gry Planszowe - PrzyStole, Games Fanatic oraz Magazyn Świat Zabawek.

Więcej informacji i bilety (już niedługo): http://festiwalgramy.com/

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FestiwalGRAMY

Source: www.facebook.com


Gdynia Arena
Kazimierza Górskiego 8
81-302 Gdynia
Poland

City
We temporary disabled the capability to navigate through the tags.